O nas

Business Training Solutions jest młodą, ale dynamicznie rozwijającą się firmą z branży szkoleniowo-konsultingowej o krajowym i międzynarodowym zasięgu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu świadczy usługi szkoleniowe dla firm oraz zajmuje się organizacją eventów, imprez i pikników pracowniczych oraz firmowych.

To co cechuje działania Naszej Firmy, to przede wszystkim profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego z Klientów, dla którego realizujemy powierzony projekt.

Tym co wyróżnia Nas od innych firm to zwracanie uwagi na faktyczne potrzeby Naszych Klientów, którzy mogą oczekiwać od Naszej Firmy, że ich czas zostanie wykorzystany całkowicie i ze 100% satysfakcją.

Nie jesteśmy Firmą  posiadającą szablonową ofertę, gdyż dzięki doświadczeniu w organizacji wielu imprez i wyjazdów wiemy, że każdy event czy szkolenie posiadają indywidualną i niepowtarzalną oprawę, są przemyślane i realizowane tak, aby Klienci czuli się w pełni usatysfakcjonowani.

Naszą ofertę kierujemy do Klientów zlokalizowanych na terenie całej Polski, którzy są przekonani, że stały rozwój personelu to jedno z najważniejszych zadań, przed jakimi stoi ich Firma. Kreatywność i profesjonalizm Business Training Solutions zaowocowały sukcesami przy współpracy z wieloma renomowanymi Firmami.

Myślisz o zorganizowaniu profesjonalnego szkolenia? Interesuje Cię daleki wyjazd połączony z team buildingiem? Może chciałbyś zaproponować swoim pracownikom wyjazd integracyjny wraz z elegancką konferencją? Zastanawiasz się nad przygotowaniem szkolenia w siedzibie Swojej firmy? Masz inny pomysł na event, wyjazd, konferencję?

Oferujemy kompleksową organizację każdego rodzaju imprezy, czy przedsięwzięcia. Każdy pilotowany i organizowany przez Nas projekt jest wyjątkowym przedsięwzięciem, niezależnie od budżetu, czy wielkości Firmy. Realizacja wszystkich Państwa wymagań to dla Nas najważniejszy cel, który zawsze całkowicie zrealizujemy.

Do Każdego z Klientów podchodzimy kompleksowo pracując tak, jakbyśmy byli rozszerzeniem ich firm, wkładając w wykonywane zadania tyle zaangażowania ile wkładamy we własne przedsięwzięcia.